Silo İçi Sıyırıcı Sistemler

GSI 24″ (7.31m) ile 120″ (36.57m) çaplı silolar için ticari tip boşaltım çözümleri sunar. Boşaltma helezonu tüp çapları 8″ (203.2mm), 10″ (254mm), ya da 12″ (304.8mm) olabilir.

Read more

Konik Tabanlı Yükleme Siloları

Azami yoğunluğu feet küp başına 45 libre olan serbest akışlı malzemenin depolanması için tasarlanmıştır. Bushel kapasiteleri sıkışma olmaksızın ve tam foot küp kapasiteye göre hesaplanmıştır.

Read more

Düz Tabanlı Silolar

76 cm çapındaki geniş çatı kapağı hızlı dolumda, üst taşıma ekipmanlarına ulaşma ve kurutma işlemi sırasında daha fazla hava akışına olanak sağlar.

Read more

Konik Tabanlı Silolar

Bugünün modern tahıl üreticileri ve dağıtıcıları için tasarlanmıştır. GSI konik tabanlı tahıl depolama siloları uzun yıllar güvenli ve faydalı hizmet sağlar.

Read more

40 Serisi Düz Tabanlı Silo

GSI 40 Serisi Tahıl Depolama Silolarının en önemli özelliği evrimsel Z-Tek çatı sistemidir. Tahıl depolama, Z-Tek Çatı Sistemi daha yüksek yükler ve daha büyük dolum ekipmanlarına olanak vermesi için tasarlanmıştır.

Read more
Öneri ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için lütfen buraya tıklayarak insan kaynakları formunu doldurunuz.