TDS Mühendislik A.Ş, Proje ekibiyle beraber geliştirdiği yeni yürüyen tip dip sıyırıcıyı projelerinde kullanmaya başladı.

Tahıl depolama sektöründe silo ile depoculuk yapan firmaların ürün boşaltma esnasında ciddi problemler yaşadıkları bilinmektedir. TDS A.Ş olarak dip sıyırıcılarda yaşanan helezon kırılması, tekerlerin patinaj ve aşırı zorlanmasından dolayı aşınması, dip sıyırıcıyı çalıştırmak için silo içerisine personel sokma gibi sorunları çözme amacıyla yeni geliştirdiğimiz ürünü siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Ürünün İşlevi:

Silo içerisinde, merkez delik etrafında dönerek çalışan yığılmış ve kendiliğinden akmayan ürünlerin akış deliklerine ilerlemesini sağlayan; Elektrik motoru, slip-ring, hareket mekanizması ve helezonlardan oluşan kombine makinedir.

 

 

Standart Dip Sıyırıcıdan Farkı ve Teknik Özellikleri

Diğer dip sıyırıcılardan farkı tekerlek kullanılmamasıdır. Ayrıca slip-ring diye tabir ettiğimiz elektrik parçası sayesinde silo içerinde elektrik kablosu gereksinimi olmayacaktır.(Elektrik tünelden kablo ile getirilmektedir.)

Standart Dip Sıyırıcı Var İken Neden Bu Tip Bir Ürüne İhtiyaç Duyulmaktadır?

Diğer dip sıyırıcılarda tekerlek aşınması meydana gelmekte ve bunun sonucu olarak  işlem tam randımanı ile gerçekleşememektedir. Ayrıca yine bu tip dip sıyırıcıların maliyetleri genelde yüksek kalmaktadır.

 

 

Mevcut dip sıyırıcınızda problem mi yaşıyorsunuz?   Yeni bir, silo içi dip sıyırıcıya ihtiyacınız mı var?

Bizimle iletişime geçin en uygun dip sıyırıcıyı en uygun fiyattan sizlere sunalım.

İletişim Bilgilerimiz

Akhisar Fabrika 

Adres :3 Cad. No:19 Akhisar O.S.B Kayalıoğlu Beldesi 45230 Akhisar / Manisa

Tel :  +90 541 853 54 80 – 0236 427 22 66

e-mail: info@tdsmakine.com